Hakkımızda

BirTek Turizm cezayirvizeal.com 2009 yılında profesyonel vize danışmanlık hizmetleri verilmesi amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kurumsal firmalara hizmet vermektedir 2018 yılına kadar 1500 üzerinde şirketin kurumsal vize hizmetini yapmıştır ve yapmaktadır. Şirketimiz 2009 yılında bağımsız müşterilere de hizmet vermekte olup 20.000 (Yirmi Bin) den fazla vize işlemine aracılık etmiştir. Vize alınması genelde sıkıntılı ve zor bir süreç olarak bilinir. Bizler tüm detayları çözmekte dokümantasyonu hazırlamakta ve müşterilerimizi yormadan pasaportlarını bulundukları yerden alıp vizeleri alınmış halde kendilerine teslim etmekteyiz. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak dokümantasyonları hazırlayarak oluşabilecek olumsuz neticelerin önüne geçmekteyiz.

Cezayir vizesi haricinde Tüm Schengen Ülkeleri, Kanada, İngiltere, Mısır, İsrail, Amerika, Küba, Dubai, Rusya ve Diğer ülkelerinde vizelerinin alınmasında aracılık hizmeti vermekteyiz.

Vizyonumuz

Çalışanlarımızın üstün gayretleri ve ekip çalışması ruhuyla sürekli gelişen kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Kalite Politikamız

Yolcularımızın memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkanı yaratmak, kendimizi yenilemek ve hatasız hizmet verebilmektir.

Misyonumuz

  • Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarmaktır
  • Müşterilerimize sürekli ve kaliteli hizmeti sunabilmek için tüm çalışanlarımızın felsefesi hizmetin tüm unsurlarını özenle gerçekleştirebilmektir
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak
  • En kaliteli hizmeti en iyi fiyatla gerçekleştirebilme